O nas

ZAJMUJEMY SIĘ HODOWLĄ PSÓW Z PASJI I MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT

Nasza Hodowla Looksgood FCI  zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce Oddział Jelenia Góra. Związek Kynologiczny w Polsce (ZKwP) to jedyna działająca od 1938 r. Instytucja , której Rodowody uznawane są na całym świecie i członek Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI.

* U dołu strony zamieściliśmy linki ww. instytucji dla zainteresowanych.

Nie sprzedajemy psów do klatek i hodowli niezrzeszonych w ZKwP.

Psy traktujemy jak członków rodziny i tego samego oczekujemy od nabywców naszych szczeniąt. Naszą przygodę z hodowlą zaczęliśmy w 2016 roku od rasy Staffordshire Bull Terrier. Nasze dwie piękne dziewczyny SBT; ABBY i SABINA, urodziły nam 3 mioty szczeniąt i zakończyły swoją karierę hodowlaną. Obecnie są na emeryturze. Od roku 2018 spełniliśmy nasze marzenia hodowlane i rozpoczęliśmy przygodę z rasą Rhodesian Ridgeback.

Szczenięta urodzone w naszym domu od chwili swoich narodzin są traktowane jak „dzieci”. Dostają wszystko co najlepsze począwszy od najlepszej opieki, karmy, odpowiednich szczepień, socjalizacji i zabawek. Nie sprzedajemy naszych szczeniąt każdemu, kto się po nie zgłosi. Naszym celem jest znalezienie odpowiedniego, stabilnego i kochającego domu.

 

Jako Hodowla zwracamy uwagę na prawidłowy rozwój naszych szczeniąt m.in. stosujemy wczesną stymulację neurologiczną (unoszenie głowy, stymulacja termiczna, itp.) – której celem jest  polepszenie ich odporności oraz lepszy „start” w dorosłe życie. Nasze szczenięta uczestniczą w codziennym  życiu naszego domu – oczywiście dzieje się to etapowo w miarę ich wzrostu i rozwoju.

Staramy się stale podnosić swój poziom wiedzy poprzez dokształcanie w kierunkach kynologicznych.

JEŚLI PLANUJESZ POWIĘKSZYĆ RODZINĘ, KOCHASZ PSY, SERDECZNIE ZAPRASZAM DO KONTAKTU.

http://jeleniagora.zkwp.pl/

http://www.zkwp.pl

www.fci.be

Logo Looksgood FCI
Hodowla Rhodesian Ridgeback