Miot wiosna 2024 Litter D (SANCHE & BUGII)

W dniu 29 luty 2024 powitaliśmy 9 zdrowych szczeniąt – 5 dziewczynek i 4 chłopców. Będą gotowe na zmianę domu po 25 kwietnia z kompletem dokumentów, wyprawką po szczepieniu i odrobaczeniach. 
Mama szczeniąt: SHADOW OF ME SANCHE Looksgood: 2,5 letnia suczka, wyhodowana w naszej hodowli, ciesząca się dobrym zdrowiem,  jest to jej pierwszy miot Sanche ukończyła Championat Polski, Rumunii, Grand Championat Rumunii i jest kandydatem na Inter Championa.   
Ojciec szczeniąt; BUGGI Sambazi to jeden z najbardziej utytułowanych psów w Polsce. Buggi ma zrównoważony charakter i cieszy się bdb zdrowiem. Jest on ojcem wielu miotów w Europie i Stanach Zjednoczonych. Jego dzieci są zdrowe i mają doskonały charakter.
Więcej o ojcu: www.sambazirhodesian.pl
Oboje rodziców posiada badania genetyczne w kierunku chorób dziedziczonych w rasie Rhodesian Ridgeback oraz badania wskazujące na brak dysplazji. Sanche dodatkowo przeszła testy w Holandii w laboratorium specjalizującym się badaniami  w rasie – Test designation R.I.GE.P. Complete.

Jako hodowla dołożyliśmy wszelkich starań, żeby dzieci z tego skojarzenia były zdrowe.  Nasze szczenięta zawsze dorastają w komfortowych warunkach – mają zapewnioną opiekę weterynaryjną na najwyższym poziomie, nie oszczędzamy na ich żywieniu. Każde ze szczeniąt wyjedzie do swojego domu z testami osobowości Volharda – PAT. Jako Hodowla zwracamy uwagę na wczesną stymulację neurologiczną (m.in. unoszenie głowy, stymulacja termiczna) oraz socjalizację naszych szczeniąt, której celem jest polepszenie odporności i funkcjonowania psów w życiu codziennym u boku swoich właścicieli.
Serdecznie zapraszam do kontaktu:

Miot Rhodesian Ridgeback Looksgood FCI

Ojciec MIOTU – BUGGI Sambazi

Ojciec Miotu BUGGI Sambazi jest psem zdrowym – co dla nas, jako hodowli ma ogromne znaczenie przy wyborze Reproduktora.